Zezwól na wyświetlenie animacji

 

[Strona główna]
[O firmie]
[Park maszynowy]
[Oferta firmy]
[Akcesoria ogrodzeniowe]
[Dojazd]
[Kontakt z nami]
Zakład Wielobranżowy
Jerzy Kościański

ul. Częstochowska 212E, 
62-800 Kalisz

tel. 062 767 37 05
fax 062 767 37 06

 

O firmie

Firma jest prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowo-usługowym w branży ślusarskiej. Powstała w 1990 roku jako zakład produkcji i regeneracji części do maszyn włókienniczych i budowlanych. 

Jerzy Kościański - właściciel firmyW miarę rozwoju firmy, napływu nowych zleceń powiększaliśmy zakres świadczonych usług oraz produkcji, a przez to zwiększaliśmy zatrudnienie.

Ten rozwój i pozytywne perspektywy dalszego rozwoju wpłynęły na naszą decyzję o zakupie działki rzemieślniczej w 1995 r. i budowie na jej terenie nowego i większego warsztatu, którą rozpoczęliśmy w 2002 r. Rentowność firmy pozwoliła nam na finansowanie tej inwestycji z własnych środków bez zewnętrznego finansowania. Tak obrana ścieżka rozwoju - dynamiczna i ukierunkowana na zwiększanie asortymentu produktów i usług jest niezbędna do utrzymania się na rynku - zwłaszcza teraz, gdy konkurencja rynku wspólnotowego wymaga bycia elastycznym i innowacyjnym. 

Głównym obszarem działalności firmy jest działalność produkcyjna oraz usługowa z branży metalowej. Zajmujemy się produkcją akcesoriów metalowych, części zamiennych, konstrukcji stalowych oraz świadczymy usługi ślusarskie, tokarskie, frezarskie, szlifierskie oraz spawalnicze.

 

Strona główna   |   O firmie   |   Park maszynowy   |   Oferta   |   Akcesoria metalowe   |   Kontakt   |   Dojazd
Copyright © Ślusarstwo Kościański 2007

Realizacja telvicom.info